Oryginalny pomysł na przyjęcie weselne – mobilny bar

Każda młoda para pragnie, by jej przyjęcie weselne było przez zaproszonych gości wspominane przez długie lata, dlatego też stara się, by ceremonia zaślubin, a po uroczystości zaplanowane przyjęcie, miało niebanalną oprawę i zaskakujące atrakcje.

Bar mobilny na wesele

Jedną z takich oryginalnych propozycji może być wynajęcie mobilnego baru Prosecco Van.
Większość przyjęć weselnych lub innych uroczystości odbywa się zazwyczaj w wynajętych lokalach, gdzie do dyspozycji gości jest znakomicie wyszkolona obsługa lokalu, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy. Natomiast w momencie organizowania przyjęcia w ogrodzie, na plaży czy też w weselnym namiocie, dodatkową atrakcją będzie bar mobilny, który ze względu na swój niecodzienny sposób przemieszczania się, zainteresuje gości swoją bardzo szeroką ofertą drinków, napojów zimnych i gorących oraz kieliszkiem wspaniałego wina. Prosecco Van może również stacjonować w lokalu.

Prosecco Van – mobilny bar na wesele

Prosecco Van to niewielki trzykołowy pojazd, mieszczący na swoim pokładzie wszystkie niezbędne akcesoria barmańskie oraz znakomite wino, piwo i napoje bezalkoholowe, zamknięte w specjalnych beczkach a wyprowadzane za pomocą nalewaka. Pojazd, oprócz swoich niewielkich gabarytów jest również niezwykle atrakcyjny – może służyć parze młodej oraz zaproszonym gościom jako dodatkowy element wspólnej fotografii. Wyjątkowo zgrabna sylwetka pojazdu znakomicie dopasowuje się do każdej uroczystości, nie zaburzając wyglądu zaplanowanych dekoracji.