Oryginalny pomysł na przyjęcie weselne – mobilny bar

Każda młoda para pragnie, by jej przyjęcie weselne było przez zaproszonych gości wspominane przez długie lata, dlatego też stara się, by ceremonia zaślubin, a po uroczystości zaplanowane przyjęcie, miało niebanalną oprawę i zaskakujące atrakcje.

Bar mobilny na wesele

Jedną z takich oryginalnych propozycji może być wynajęcie mobilnego baru Prosecco Van.
Większość przyjęć weselnych lub innych uroczystości odbywa się zazwyczaj w wynajętych lokalach, gdzie do dyspozycji gości jest znakomicie wyszkolona obsługa lokalu, a potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy. Więcej na ten temat znajdziecie na https://culaccino.pl/nasze-wina/. Natomiast w momencie organizowania przyjęcia w ogrodzie, na plaży czy też w weselnym namiocie, dodatkową atrakcją będzie bar mobilny, który ze względu na swój niecodzienny sposób przemieszczania się, zainteresuje gości swoją bardzo szeroką ofertą drinków, napojów zimnych i gorących oraz kieliszkiem wspaniałego wina. Prosecco Van może również stacjonować w lokalu.

Prosecco Van – mobilny bar na wesele

Prosecco Van to niewielki trzykołowy pojazd, mieszczący na swoim pokładzie wszystkie niezbędne akcesoria barmańskie oraz znakomite wino, piwo i napoje bezalkoholowe, zamknięte w specjalnych beczkach a wyprowadzane za pomocą nalewaka. Pojazd, oprócz swoich niewielkich gabarytów jest również niezwykle atrakcyjny – może służyć parze młodej oraz zaproszonym gościom jako dodatkowy element wspólnej fotografii. Wyjątkowo zgrabna sylwetka pojazdu znakomicie dopasowuje się do każdej uroczystości, nie zaburzając wyglądu zaplanowanych dekoracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *